Menüü

UUDISED

juuli 16, 2024

Go Craft lõpetas viimase K9 Kõu liikursuurtüki eestindamise

Go Craft lõpetas seni viimase K9 Kõu liikursuurtüki eestindamise, nüüd on meie kaitseväel selliseid võimsaid masinaid 24.

juuni 4, 2024

Tellimusvedudeks saab nüüdsest kasutada elektribussi

Go Busi bussipark täienes tellimusvedusid teenindava elektribussiga, mis on selles teenusvaldkonnas esimene Eestis edendades puhtamat ja kestlikumat ühistransporti.

aprill 23, 2024

Go Reisiraamatu kirjastuselt ilmus Marianne Mikko reisiraamat “Külas”

Teos viib lugeja rändama ennekõike Euroopasse, aga võimalus on sattuda ka nii Aafrikasse kui Okeaaniasse.

aprill 16, 2024

Go Travel toetab Romi Safini olümpiale jõudmist

Go Travel toetab peasponsorina teist aastat neljakordse Eesti meistri Romi Safini osalemist  rahvusvahelistel ja  kodumaistel purjetamisvõistlustel summas 10 000 eurot.

aprill 12, 2024

Aasta parimad reisiraamatud viivad Tuneesiasse ja Iraani

Go Reisiajakirja toimetus selgitas välja 2023. aasta parimad reisiraamatud, milleks on Thea Karini „Minu Tuneesia“ ja Susanna Veevo „Minu Iraan“.

aprill 2, 2024

Go Reisiraamatu kirjastuselt ilmus trükivärske raamat

Maris Pruuli tutvustas kolmapäeval Solarise Apollos oma värskelt ilmunud raamatut „Läbi Loodeväila. Kokkupõrkekursil Veenusega“, mille andis välja Go Reisiraamatu kirjastus.

aprill 1, 2024

Aprillis tunnustame veterane

Aprillis lööb Go Craft taas kaasa sinilillekampaaniaga “Anname au!”, olles Eesti kaitseväe kõige raskema soomustehnika ümberehitajana heategevusaktsiooni suursponsor.

märts 28, 2024

Go Bus alustab Võru maakonna teenindamist

Eesti suurim avalike bussiliinide teenindaja Go Bus alustab 1. aprillist Võru maakonnaliinide reisijate teenindamist ning jätkab sõite Põlvamaal, tuues tänavu kevadest liinidele 76 reisijasõbralikku ja keskkonnasäästlikku bussi.

märts 8, 2024

Kodumaist kaitsetööstusettevõtet Go Craft asub nõustama kindral Riho Terras

Go Groupi kuuluva kaitsetööstuse valdkonna ettevõtte Go Craft juhatuse nõunikuna on märtsist alates ametis kindral Riho Terras.

märts 5, 2024

Go Hotel Shnelli pälvis rahvusvahelise Ecostars rohemärgise

Tallinna kesklinnas asuv Go Hotel Shnelli pälvis esimese hotellina Eestis Ecostars rohemärgise, mis on rahvusvaheline tunnustus hotelli jätkusuutlikule majandamisele.

jaanuar 29, 2024

Go Bus alustas bussijuhtide värbamisega Põlva- ja Võrumaale

Eesti suurim avalike liinide teenindaja Go Bus alustab 1. aprillist Põlva ja Võru maakonnaliinide teenindamist ning seetõttu on ettevõte alustanud ka bussijuhtide värbamist.

detsember 15, 2023

Purtse tuule- ja päikesepargis plaanitakse hakata tootma rohevesinikku

Keskkonnainvesteeringute Keskus rahastab Enefit Greeni Purtse tuule- ja päikesepargis rohevesiniku tootmist, mille võtavad kasutusele ka Go Busi vesinikbussid.  

august 16, 2023

Go Bus alustab Kohtla-Järve linnaliinide teenindamist

Go Bus alustab 2. septembril 2023 Kohtla-Järve linna teenindamist, tuues liinidele 12 kaasaegset gaasibussi.

juuli 31, 2023

Käsidresiinivõistluse Relsiralli võitis Enefit Power

Sel nädalavahetusel leidis Ida-Virumaal aset rahvusvaheline käsidresiinivõistlus Relsiralli, mille võitis Enefit Poweri tiim.

juuli 26, 2023

Haapsalu raudteemuuseumi jõudis haruldane diiselrongi vagun

Haapsalu raudtee- ja sidemuuseumi kollektsioon täienes uue eksponaadiga, milleks on Edelaraudtee diiselrongi juhtvagun DR1BJ-2717.

juuli 26, 2023

Reedel algab Ida-Virumaal rahvusvaheline käsidresiinivõistlus Relsiralli

Rahvusvaheline käsidresiinivõistlus Relsiralli toimub tänavu 28.-29. juulil Ida-Virumaal, millest võtavad osa raudteelased Eestist, Soomest ja Lätist.

juuli 1, 2023

Go Travel asub neljakordse Eesti meistri purjetaja Romi Safini toetajaks

Go Travel toetab neljakordse Eesti meistri Romi Safini osalemist rahvusvahelistel purjetamisvõistlustel, olles noorsportlase võistlushooaja peasponsor.

juuni 15, 2023

Go Bus asub teenindama Raplamaa maakonnaliine

Go Bus alustab 1. juulist 2023 Raplamaa reisijate teenindamist, tuues järgmiseks kaheksaks aastast liinile 26 kaasaegset ja keskkonnasõbralikku bussi. 

mai 22, 2023

Mikkeli muuseumis saab näha Tiit Pruuli mereteemalist kunstikogu

Mikkeli kunstimuuseumis on alates 20. maist avatud Tiit Pruuli kunstikogu tutvustav meremaalide näitus, mis jõuab avalikkuse ette esimest korda.

mai 8, 2023

Go Busi kodulehelt bussipiletite soetamine muutub lihtsamaks

Go Busi kodulehelt saab nüüd mugavalt osta bussipileteid nii siseriiklikele kui ka rahvusvahelistele kaugliinidele läbi FlixBusi piletimüügiplatvormi.

märts 31, 2023

Selgusid 2022. aasta parimad reisiraamatud

Go Reisiajakirja žürii eesotsas esimees Tiit Pruuliga valis välja 2022. aasta parimad reisiraamatud, milleks on Rene Satsi „Laos: aeg antud elada, aeg antud süüa“ ja Tiina Söödi „Minu Rumeenia“.

märts 31, 2023

Go Craft on teist aastat Sinilillekampaania “Anname au!” suursponsor

Go Craft lööb taas kaasa üle-eestilise Sinilillekampaaniaga “Anname au!”, millega kutsutakse veteranide tunnustamiseks kandma sinilillemärki. 

veebruar 22, 2023

Go Craft andis kaitseväele üle esimese liikursuurtüki K9

Täna andis Go Craft üle esimese seeriatootena Eesti kaitseväele kohandatud liikursuurtüki K9, mis on valminud äsja avatud sõjarelvade remondi- ja tootmishallis. 

veebruar 10, 2023

Go Busi bussis kõlab Bussiluule

Reedel, 10. veebruaril kell 17.30 toimub Raekoja platsi Kaarsilla-poolses otsas Bussiluule seitsmenda tekstivaliku avaüritus. Sündmus toimub spetsiaalselt selleks puhuks kohale sõitnud bussis ja selle ees. Seekordne luulevalik on pühendatud Ukrainale.

november 30, 2022

Valmis Eesti esimene eraomandis olev sõjarelvade hooldus- ja remondihall

Go Craft avas Eesti esimese eraomandis oleva sõjarelvade remondi- ja tootmishalli, mis vastab kõikidele relvaseadusest tulenevatele nõuetele. 

august 16, 2022

Go Bus toimetab Ukrainasse kolm bussi

Lääne-Ukrainas asuv Lviv saab Tartu linnalt kolm lähiliinide bussi, mida hakatakse kasutama eelkõige Ukraina laste transportimiseks. Bussid toimetab omapoolse toetusavaldusena kohale Go Bus.

juuli 1, 2022

Go Bus toob Ida-Viru maakonnaliinidele uued gaasibussid

Tänasest, 1. juulist saadab Go Bus Ida-Viru maakonnaliinidele 25 uut keskkonnasäästlikku gaasibussi, mis asuvad järgmisel kaheksal aastal teenindama Jõhvi ja Narva piirkonna reisijaid. 

juuni 17, 2022

Go Group kingib raudtee- ja sidemuuseumile sünnipäevaks rööbasauto

Go Group annetab Haapsalu raudteemuuseumile sünnipäevaks Edelaraudtee teemeistrite käsutuses olnud Chevrolet´ rööbasauto, millega on võimalik liikuda nii raud- kui maanteel.

juuni 7, 2022

Go Track kasutab raudteelõigu ehitamisel uudset keskkonnasäästlikku lahendust

Ehitusettevõte Go Track kasutab järgmisel aastal valmiva Keila-Valingu raudteelõigu muldkeha ehitusel esmakordselt lubjakivi aherainet. 

aprill 26, 2022

Go Hotel Shnelli sai kõige moodsamad Alexela elektriautode laadimiskohad

Alexela ja Go Hotel Shnelli rajasid Tallinnas Balti jaamas asuva hotelli juurde elektriautode laadimiskohad, mis on nii hotelli külastajate kui teiste pealinnas liiklejate käsutuses.

aprill 11, 2022

Täieliku uuenduskuuri läbinud Go Hotel Shnelli avab täies mahus uksed

Tegu on esimese niivõrd mahuka ümberehitusega alates hotelli avamisest 2005. aastal. Renoveerimise järel on toad saanud uudse ruumilahenduse ning kaasaegse sisustuse. 

aprill 1, 2022

Go Craft lööb kaasa sinilillekampaaniaga “Anname au!”

Aprillis lööme kaasa üle-eestilise sinilillekampaaniaga “Anname au!”, millega tänavu tunnustatakse ja toetatakse nii Eesti kui ka Ukraina veterane. 

veebruar 19, 2022

Aasta parimad reisiraamatud kirjutasid Indrek Rohtmets ja Eia Uus

Go Reisiajakirja toimetus selgitas juba 13. korda välja aasta parimad reisiraamatud. Võitjateks kuulutati kaks teost, mille autoriteks Indrek Rohtmets ja  Eia Uus.

jaanuar 28, 2022

Narva linna teenindama hakkav Go Bus toob liinile uued gaasibussid

Alates 1.02.2022 hakkab Narva linna avalikke bussiliine teenindama Go Bus. Ettevõte toob liinidele 20 uut bussi, mis sõidavad keskkonnasäästliku gaasiga.

jaanuar 20, 2022

Euroopa suurim bussifirma FlixBus alustab koostööd Go Busiga

Euroopa suurlinnu ühendav FlixBus ja Go Bus sõlmisid koostöölepingu, tänu millele saab osta FlixBusi platvormide kaudu bussipileteid ka 29 riigisisesele bussiliinile.

detsember 30, 2021

Go Group suurendas roheenergia tootmist

Lõppeval aastal tootsid Go Groupi kontserni kinnistutele paigaldatud päikesepargid 212 MWh roheelektrit, hoides sellega aastas kokku 50 tonni süsihappegaasi heidet. 

detsember 12, 2021

Go Bus toob liinidele uue põlvkonna Scania gaasibussid

Go Bus toob 1. detsembrist Harjumaa lõunasuuna avalikele liinidele neli uue põlvkonna Scania Fencer 1 bussi, mida on seni Euroopasse tarnitud vaid seitse.

november 26, 2021

Go Rail avab vedurijuhtide koolituskeskuse

Go Rail avab koolituskeskuse, kus viiakse läbi haridus- ja teadusministeeriumi tegevusloa alusel vedurijuhtide üldkoolitust, sertifitseerimiskoolitust ja perioodilist täiendõpet sertifikaadi säilitamiseks. 

november 25, 2021

Go Craft on Aasta kaitsetööstusettevõte 2021

Täna kuulutati Eesti Kaitsetööstuse Liidu aastakonverentsil välja Aasta kaitsetööstusettevõte 2021 – tiitli pälvis militaar- ja raskeveokite tootja ja hooldaja AS GoCraft. 

november 8, 2021

Go Bus on Eesti edukaim sõitjateveo ettevõte

Äripäev avaldas oktoobris sõitjateveo edetabeli, kus Go Bus asetus eelmise aasta majandustulemuste põhjal 1. kohale.

oktoober 10, 2021

Go Busi bussides näeb filmifestivali eriprogrammi

Filmifestival „Kino maale 2021” toob alates tänasest kuni 24. oktoobrini Go Busi kaugliinibussidesse eriprogrammi „Bussifilm – festival ratastel”, mille kavas on 10 lühifilmi Norra filmiloojate loomingust.

oktoober 8, 2021

Eestimaalaste reisihuvi lööb koroonaeelsete aastate rekordeid

Go Traveli oktoobri alguse reisimüügi statistika näitab, et eestimaalaste janu reisimise vastu on kaks korda suurem kui enne koroonapandeemia algust 2019. aasta sügisel.

september 29, 2021

Go Shnelli hotell läbib totaalse uuenduskuuri

Go Hotel Shnelli ehitab ümber kõik numbritoad, mille käigus vahetatakse välja sisustus ning uuendatakse kogu ruumi-, valgus- ja värvilahendus. Tegemist on esimese niivõrd mahuka ümberehitusega alates hotelli avamisest. 

september 14, 2021

Algasid Kaitseväe soomukite ümberehitustööd

Go Craft alustas Eesti kaitseväe soomustransportööride ümberehituse projekteerimist ning esimese seitsme CV90 masina remonttöid. Tööde tellijaks on Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus.

september 1, 2021

Go Bus asub teenindama mitut uut piirkonda

Go Bus asub alates 1. septembrist teenindama mitut uut piirkonda nagu Kuressaare linnaliine, Jõelähtme valda ning Kose valla osasid liine. Sõitma hakkavad uued ja mugavad bussid.

august 8, 2021

Täna avati Edelaraudtee uus juhtimiskeskus

Täna avati Edelaraudtee uus juhtimiskeskus, mis koondab kõik taristuga seotud digitaalsed andmed Tallinnast kuni Viljandini ühte punkti ning võimaldab lähiaastatel raudteeliikluse juhtimise täielikult automatiseerida.

august 8, 2021

Relsiralli võitis Edelaraudtee ja Go Groupi ühendtiim

Laupäeval lõppenud kahepäevase raudteelaste käsidresiinivõistluse Relsiralli võitis Edelaraudtee ja Go Groupi ühendtiim, pumbates kahe päeva jooksul 133 kilomeetrit ja lahendades teel erinevaid ülesandeid.

august 3, 2021

RKIK sõlmis Go Craftiga raamlepingu CV90 ja K9 ümberehituseks

Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus (RKIK) sõlmis raamlepingu ettevõttega AS GoCraft 24 liikursuurtüki K9 modifitseerimiseks ja eestindamiseks. Lepingu kogumaht on 4,6 miljonit eurot.

august 3, 2021

Rahvusvaheline raudteelaste mõõduvõtt algab reedel Türilt

Sel nädalal leiab Türi-Viljandi trassil aset XII käsidresiinivõistlus Relsiralli, millest võtavad osa ligi 200 raudteelast, et pöörata tähelepanu rongiliikluse ohutuse olulisusele ning tähistada ühiselt Euroopa raudteeaastat.

august 2, 2021

AS Ühinenud Depood uueks ärinimeks sai AS GoCraft

Eesti juhtiv militaar- ja raskeveokite ehitaja ning raudteeveeremi hooldaja AS Ühinenud Depood võttis alates 26. juulist 2021 uue ärinime AS GoCraft. Kaubamärgi Eurokraft asemel võetakse kasutusele Go Craft.

aprill 21, 2021

Go Shnelli läheb pealinna esimese hotellina üle taastuvenergiale

Go Shnelli läheb pealinna esimese hotellina üle taastuvenergiale, avades hoone katusel päikesepargi, mille võimsus katab kuni 80 protsenti hotelli energiavajadusest. 

veebruar 19, 2021

Go Groupi kirjastuse välja antud raamat hääletati lugejate lemmikuks

Apollo valis 15. korda rahvahääletusega eesti autorite parimaid raamatuid. 2020. a parimaks populaarteaduslikuks teoseks valiti Go Groupi kirjastuse välja antud Maris ja Tiit Pruuli “Jäine igatsus. Armastus Antarktika moodi“.

november 26, 2020

Go Groupile omistati peresõbaliku tööandja pronkstase

Sotsiaalminister Tanel Kiik ja rahvastikuminister Riina Solman andsid üle peresõbraliku tööandja märgised, mille pälvinud ettevõtted läbisid kahe ja poole aasta pikkuse põhjaliku programmi. Go Groupile omistati pronkstase.

november 5, 2020

Raudteelased tähistasid raudtee ja Balti jaama 150. sünnipäeva dresiiniparaadiga

Raudtee-ettevõtted tähistasid täna 150 aasta möödumist Eesti raudteevõrgustiku loomisest 1870. aastal ühise käsidresiinidel paraadsõiduga Tallinn-Väike rongijaamast Balti jaama.

november 4, 2020

Balti jaam tähistab koos raudteega 150. juubelit

Tänavu 5. novembril saavad Eesti raudtee ja Balti jaam 150-aastaseks. Tähistame suurt juubelit raudteeparaadiga, mis toimub käsidresiinidel ning millest võtavad osa kõik suured raudtee-ettevõtted.

november 3, 2020

Go Travel avas reisiraamatute müügi veebis

Reisibüroo Go Travel avas uue ärisuuna, milleks on reisiraamatute müük veebikeskkonnas. Hetkel on võimalik e-poest ette tellida reisiraamatut „Jäine igatsus. Armastus Antartkika moodi“, edaspidi valik laieneb.

oktoober 14, 2020

Spaapakettide müük kasvas eelmise aastaga võrreldes kaks korda

Eestlased eelistavad praegu puhkust veeta spaahotellides, selgub Go Traveli pühapäeval lõppenud virtuaalse Osturalli statistikast. Populaarsemad spaapuhkuse sihtkohad on Saaremaa ja Põhja-Eesti rannik. 

september 8, 2020

Go Group annetas vanglatele ja erihooldekodudele 1600 raamatut

Go Group annetas vanglatele ja erihooldekodudele oma kirjastuse välja antud raamatuid, täiendades kinnipeetavate ja erivajadusega inimeste lugemisvara kokku ligemale 1600 reisimisest pajatava teosega.

juuli 1, 2020

Go Group pälvis Kaugtöö Tegija 2020 märgise

Juunis selgusid Kaugtöö Tegija 2020 kaugtöömärgise saajad, kelle hulgas on ka Go Group. Märgis antakse ettevõtetele, kes on oma organisatsioonis edukalt kaugtööd viljelenud ja on märgise taotlemiseks konkursile kandidatuuri esitanud.

märts 3, 2020

Balti jaama paviljonis avatakse kiirtoidurestoran Burger King

Balti jaama ootepaviljonis, ligemale 600-ruutmeetrisel alal, avatakse lisaks Burger Kingi restoranile ka Tallink Grupi kaldakaubanduse uusima kontseptsiooniga Tallink Ekspress kauplus.

märts 3, 2020

Go Rail alustas manööverteenustega Muuga sadama piirkonnas

Ühinenud Depood omandas terminalioperaatorilt Liwathon E.O.S. Maardu depoo, millega lõi Go Railile valmisoleku osutada Muuga sadama piirkonnas manööverteenuseid.

jaanuar 31, 2020

Balti jaama paviljoni jõuab maailma pressifoto 2019 näitus

Maailma tipptasemel fotoajakirjandus jõuab taas kõigi Eesti huvilisteni, kui 11.–29. veebruarini saab Balti jaama ootepaviljonis vaadata maailma pressifoto näitust 2019.

jaanuar 31, 2020

Reisiguru Tiit Pruuli ostis portaali ReisiGuru.ee

Go Traveli nõukogu esimees ja turismikogukonnalt 2018. aastal reisiguru tiitli pälvinud Tiit Pruuli omandas portaali ReisiGuru.ee, millega reisibüroo laiendab haaret elamusreiside turul.

november 11, 2019

Rävala kvartali arhitektuurikonkursi võitis AB KOKO arhitektid

Ekspertidest koosnev žürii kuulutas täna välja Rävala ja Estonia puiesteede vahelisele alale kerkiva 70 000-ruutmeetrise Rävala Galerii kaubandus- ja ärikvartali arhitektuurikonkursi võitjaks KOKO arhitektide töö.

oktoober 31, 2019

Populaarseimaks aastavahetuse linnareisi sihtkohaks on Rooma

Eestimaalaste nõudlus lühipuhkuse vastu kasvab, selgub Reisibüroo Go Traveli statistikast. Aastavahetuse linnareisidest on Rooma sihtkohana oktoobri lõpuks juba välja müüdud. 

september 9, 2019

Balti jaamas saab näha soomusrongi nr 7 “Wabadus”

Balti jaamas saab näha Eesti Vabariigi ja Eesti Vabadussõja 100. aastapäeva tähistamiseks valminud soomusrongi nr 7 “Wabadus”, mille loomisel osalesid ka Edelaraudtee ja Go Rail.

august 26, 2019

Go Bus hakkab teenindama Valga maakonnaliine

Alates 1. septembrist 2019 teenindab Valga maakonna bussiliine Go Bus, tuues liinidele uued bussid. Ühtlasi uuenevad sõidugraafikud ning piletimüügisüsteem. 

august 14, 2019

Go Travel: puhkusereiside müük lööb rekordeid

Go Travel müüs juulikuus ligemale 50% rohkem puhkusereise kui mullu samal ajal. Augusti alguse müüginumbrid näitavad jätkuvalt sama trendi. Hüppelise kasvu taga on kehvad suveilmad, mis on eestlased reisima pannud. 

juuli 30, 2019

Relsiralli jõukatsumises pumpavad võidu nelja riigi raudteelased

Sel reedel stardib Pärnust XI Relsiralli, kus käsidresiinidel pumbates võtavad mõõtu ligi 250 raudtee tipptegijat ja -sõpra, et juhtida tähelepanu ohutu raudteeliikluse olulisusele.

juuni 28, 2019

Tartus tutvustatakse uusi linnaliinibusse

1. juulist 2019 hakkavad Tartu linnaliinidel sõitma 64 Go Busi uut gaasibussi, millega saab lähemalt tutvuda Tartu linna päeval, 29. juunil toimuval Tartu uute busside avapeol.

juuni 18, 2019

Go Bus Tartu bussijuhte ootab ees järsk palgatõus

AS GoBus tõstab alates 1. juulist Tartu linnaliinide bussijuhtide palka üle 20%, viies kohalike vedude töötasu Lõuna-Eesti rekordtasemele.

aprill 26, 2019

Go Track taastab Avinurmes ajaloolist raudteed

Go Track taastab Avinurmes ajaloolist kitsarööpmelisest muuseumraudteed. Tööde tulemusena pikeneb 173,5 meetrine lõik kilomeetrini. 

aprill 4, 2019

Go Busi bussijuhid pälvisid aasta bussijuhi tiitli

Täna kuulutas MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus välja konkursi „Aasta bussijuht 2018“ võitjaid, kelle hulgas on kaks Go Busi bussijuhti.

märts 5, 2019

Türi vald valis aasta tegijaks Go Property

Viimastel aastatel on Go Property arendanud Türi Kaare tänava ettevõtlusala, mille eest Türi vallavalitsus neid tunnustada otsustaski. 

veebruar 20, 2019

Tootja andis Go Busile üle esimese Tartu linnaliini bussi

Scania Eesti andis Go Busile üle esimese uue Tartu linnaliini bussi. Bussifirma alustab testsõite.

veebruar 13, 2019

Go Hotel Shnelli avas Balti jaamas uue seminarikeskuse

Balti jaama teisel korrusel on alates 13. veebruaris avatud 70-kohaline seminarikeskus koos hubase peosaali- ja saunaga.

detsember 3, 2018

Katkes reisirongiühendus Pärnuga

Alates laupäevast, 8. detsembrist Lellest reisirongiga enam Pärnusse ei saa. Valitsus otsustas lõpetada avalike vedude tellimise Lelle–Pärnu raudteel 1. jaanuarist 2019.

oktoober 19, 2018

Go Group sai peresõbraliku tööandja algmärgise

Algmärgis näitab, et tööandja on tänaseks läbinud eelhindamise ning koostanud tegevuskava, kuidas organisatsiooni töökultuuri edaspidi peresõbralikumaks muuta.

september 28, 2018

Go Groupi omanik Tiit Pruuli pälvis reisiguru tiitli

Turismikonverentsil pälvis Reisiguru tiitli Go Groupi omanik Tiit Pruuli, kel on erakordne oskus läbi raamatute, telesarjade ning jutuõhtutega ka teisi oma reisipisikuga nakatada.

juuni 27, 2018

Go Groupi omanikering laienes

Kuus aastat Go Groupi juhtinud Jüri Etverk ostis 10% Go Groupi aktsiatest ning kuulub nüüd ettevõtte omanikeringi koos Tiit Pruuli ja Marcel Vichmanniga.

juuni 18, 2018

Go Bus rajab koostöös Alexelaga Tartusse CNG gaasitankla

Alates 2019. a juulist Tartu linnaliine teenindav Go Bus saab gaasibussidele mõeldud spetsiaalse aeglase tankimise tankla.

juuni 6, 2018

RealWAY pälvis Balti jaama paviljoni restaureerimise eest tunnustuse

Tallinna Linnaplaneerimise Amet tunnustas Go Groupi kuuluvat kinnisvarafirmat RealWay Balti jaama paviljoni restaureerimise eest.

märts 31, 2018

Go Reisiajakiri esitleb: aasta reisiraamat 2017

Aasta parimaks reisiraamatuks valiti Hendrik Relve ja Berit Renseri teosed Indoneesiast. Kümnendat korda välja antud parima reisiraamatu tiitel läks tänavu jagamisele kahe teose vahel.

jaanuar 16, 2018

Ühinenud Depoodes ehitatud retrotrammid läksid liinile

Tallinnas alustasid detsembri lõpus sõitmist uued retrotrammid Jaan ja Julius. Juba mõnda aega sõidab ringi retrotramm Konstantin. Veel kolm retrotrammi on ehitamisel.