Menüü

AS Ühinenud Depood uueks ärinimeks sai AS GoCraft

Eesti juhtiv militaar- ja raskeveokite ehitaja ning raudteeveeremi hooldaja AS Ühinenud Depood võttis alates 26. juulist 2021 uue ärinime AS GoCraft.

AS GoCraft tegevjuht Kalvi Pukka sõnul aitab nime uuendus rõhutada ettevõtte ambitsiooni ärisuundade kasvul, kvaliteedi tõstmisel ning uutele turgudele sisenemisel. „Ühinenud Depood on seni pakkunud peamiselt raudteeveeremi hooldus- ja remonditeenuseid, kuid viimastel aastatel on ettevõtte jõudsalt suurendanud raskeveokite ning militaartehnika tööde osakaalu. Seega soovisime ettevõtte tegevused ja ärinime viia paremasse kooskõlla ning tegutseme nüüdsest AS GoCraft ärinime all,“ ütles Pukka.

„Lisaks Eestile on meil plaan hakata teenuseid osutama ka naaberturgudel, eelkõige Skandinaaviamaades, kus uus ärinimi on lihtsamini haaratav ning peegeldab selgelt ka meie kuuluvust Go Groupi kontserni koosseisu,“ selgitas uue ärinime kasutuselevõttu tegevjuht.

AS Ühinenud Depood on viimasel viiel aastal lisaks raudteevaldkonna hooldus- ja remonditööde teostamisele suurendanud raskeveokite ning militaartehnika tööde osakaalu, mille seas allkirjastanud lepingu ka Eesti Kaitseväega soomukite remondiks ning ümberehituseks.

Ettevõtte poolt seni kasutusel olnud kaubamärgi Eurokraft asemel võetakse kasutusele Go Craft.