Menüü

Go Shnelli hotell läbib totaalse uuenduskuuri

Tallinna linnasüdames asuv Go Hotel Shnelli ehitab ümber kõik numbritoad, mille käigus vahetatakse välja sisustus ning uuendatakse kogu ruumi-, valgus- ja värvilahendus. Tegemist on esimese niivõrd mahuka ümberehitusega alates 2005. aastal hotelli avamisest. 

„Põhjalik renoveerimine oli algselt plaanis ette võtta hiljem, kuid kuna inimesi peatub praegu hotellis tavapärasest vähem, siis alustasime esimeste tubade ümberehitusega juba nüüd,“ sõnas Go Hotel Shnelli juht Alver Pupart. “Seega kasutame mõnevõrra vaiksemat aega tegusalt ära ning alates kevadest oleme juba valmis külalisi vastu võtma täielikult renoveeritud majas.”

Ümberehituse käigus vahetatakse kõigis numbritubades välja kogu sisustus ning muudetakse valgus- ja värvilahendust. „Sisuliselt astume uuendustööde tulemusel täiesti kaasaegsesse, värskesse ja mugavasse hotelli keskkonda. Uus ruumi- ja siselahendus toetab igati mõnusat ja hubast siinviibimist,“ selgitas Shnelli hotelli juht.

Renoveerimist teostatakse Shnelli hotellis korruste kaupa, et külastajaid võimalikult vähe häirida. “Hetkel on meie klientideks peamiselt siseturistid, mistõttu hotelli täituvus võimaldab remonti teha korruste kaupa ning viisil, et ehitustööd meil peatujaid ei häiri,“ rääkis Pupart.

Hotell jääb ka ümberehituse järel endiselt lemmikloomasõbralikuks. „Lemmikloomad on meie hotelli endiselt teretulnud ning neile mõeldes paigaldame standardtubadesse ka lemmikloomasõbraliku põrandakatte,“ lisas hotelli juht.

Esimene töösse läinud korrus valmib oktoobris ja on kohe valmis kliente vastu võtma. Edasi jätkatakse remondiga järk-järgult korruste kaupa. Kokku läbivad põhjaliku renoveerimise kõik Shnelli hotelli 124 superior- ning standardklassi toad.

Ühtlasi jätkab Go Shnelli energiatarbimise säästlikumaks muutmise projekti, mille esimeses etapis paigaldati 2020. aastal hotellile uued aknad, käesoleva aasta kevadel aga päikesepaneelid. Käimasolevate ümberehitustööde käigus paigaldatakse kõigisse tubadesse automaatikaseadmed kütte juhtimiseks, automaatikale läheb üle ka üldruumide valgustus ning kogu maja saab lõplikult üle viidud LED-valgustitele. Üleminek säästlikule energiatarbimisele võimaldab hotellil aastas hinnanguliselt kokku hoida ca 30% tänasest energiatarbimisest.

Ehitustööde planeeritav lõpptähtaeg on 2022. aasta kevad.