Menüü

Go Reisiraamatu kirjastuselt ilmus Marianne Mikko reisiraamat “Külas”

Go Reisiraamatu kirjastuselt ilmus Marianne Mikko reisiraamat „Külas“, mis viib lugeja rändama ennekõike Euroopasse, aga võimalus on sattuda ka nii Aafrikasse kui Okeaaniasse.

Raamatu kirjastanud Go Groupi nõukogu liikme Tiit Pruuli sõnul on „Külas“ raamat, mida lugedes saavad oma teadmisi või emotsionaalset pagasit täiendada kogenudki reisijad.

„Marianne Mikko on käinud külas paljudes paikades üle ilma – ajakirjaniku, poliitiku, eksperdina. Eelkõige reisib ta ikka lahtiste silmadega Mariannena, kes tunneb huvi maailma kogu värvikirevuse vastu ning seda mitte pealispindse, vaid sisulise mitmekesisuse ja sügavuse vastu. Marianne Mikko reisikirjad aitavad maailma lähemale tuua ka neile, kes saavad reisida pelgalt unistustes,“ sõnas Tiit Pruuli.

Raamatus vaatab autor avatud silmadega elu külas ja metropolis, sekka matkab Magava Hiiglase turjal. Mikko „Külas“ tähendab lugemist ja vaatamist – teksti illustreerivad autori enda tehtud poolsada fotot.

Reisilood on sündinud paari viimase aasta vältel, kuid sekka on põimitud ka peatükid tema lapsepõlvest ja noorusajast.

Raamatu kujundas Priit Isok ning toimetas Tiina Soon.

Marianne Mikko on Eesti ajakirjanik, kirjanik, poliitik ning endine Riigikogu ja Euroopa Parlamendi liige. Tema sulest on varasemalt ilmunud mitmed raamatud nagu “Kroon kuningriigis”, “Naise koht”, “Koridorides libedal jääl”.