Go kontsernist

Elu on lõputus liikumises ja Go Groupi sooviks on muuta maailma avastamine ja reisimine kõigile mugavaks, pakkudes reisimisega seotud teenuseid jõukohase hinnaga. Soovime seeläbi tõsta ka keskkonda säästva ühistranspordi populaarsust, olla usaldusväärseks partneriks riigile ja kindlustada efektiivseim lahendus reisijateveoks.

Go Groupi kontserni kuuluvad ettevõtted aitavad iga päev reisida ja liikuda tuhandetel inimesel.

Go Groupi kontserni tegevuse neli põhivaldkonda on rahvusvaheline rongi- ja bussiliiklus, reisikorraldus ning hotellimajandus.

Go Groupi kuuluvatest ettevõtetest on suurim bussifirma Go Bus, mis tegutseb igapäevaselt kümnes Eesti maakonnas. Ligi 400 töötaja ja muljetavaldava bussipargiga on Go Bus üks suurimatest bussiettevõtetest Eestis, teenindades igal aastal üle 1,7 miljoni reisija.

Rahvusvahelise rongiliikluse eest Eestis kannab hoolt Go Rail. Firma teenindab igapäevaselt Tallinn-Moskva rongiliini ja müüb rongipileteid kõikidele SRÜ ning Ida- ja Lääne-Euroopa kaugliinidele. Go Rail võimaldab iga-aastaselt reisida rohkem kui 160 000 inimesel.

Reisibüroo Go Travel on Eesti üks suurimaid puhkusereiside ja laevapiletite müüjaid ning vahendab reise rohkem kui 200 riiki. Reisihuviliste parimaks teenindamiseks on Go Travel paigutanud oma 9 bürood kõikjale elu sõlmpunktidesse üle Eesti.

Go Hotel Shnelli on 124 numbritoaga turistiklassi hotell Tallinna vanalinna serval, pakkudes vastuvõetava hinnaga kvaliteetset majutusteenust. Go Hotel Shnelli majutab aastas üle 30 000 kliendi peamiselt Kesk-Euroopa ja Skandinaavia riikidest, Venemaalt ja Eestist.

2005.aastal loodud AS Go Group põhineb kohalikul erakapitalil. Go Groupi kuuluvate ettevõtete edu tagavad professionaalsed ja abivalmid töötajad, kelle arv kontsernis on ligi 1200.